Mittwoch / středa 22.7.2009 Training / trénink Kühnhaide 19:00
Freitag / pátek 24.7.2009 Training / trénink Kühnhaide 19:00
Sonntag / neděle 26.7.2009 Spiel / kopaná Kühnhaide 15:00 FV Ven
Dienstag / úterý 28.7.2009 Training / trénink Kühnhaide 19:00
Freitag / pátek 31.7.2009 Spiel / kopaná Crottendorf 19:00 SV Crott
Sonnabend / sobota 1.8.2009 Spiel / kopaná Kühnhaide 15:00 SV Neu
Mittwoch / středa 5.8.2009 Training / trénink Kühnhaide 19:00
Freitag / pátek 7.8.2009 Training / trénink Kühnhaide 19:00
Sonntag / neděle 9.8.2009 Spiel   15:00 Saisonstart

9.8.2009           začíná 1.kolo 1.Kreisklasse

2.7.2009   Marek Mikulec podepsal novou smlouvu v SVK a bude tak nadále oblékat modrožlutý dres !!! a sešlo tak z  předpokládaného přestupu do Lauterbachu.

7.7.2009  Včera přestoupili do SVK 2 hráči  z 1.SK Jirkov,a to Šmíd Petr(20 let) a Houdek Tomáš(18 let).Omlazení mužstva pokračuje.

16.7.2009 Na prvním tréninku se sešlo 16 hráčů,z toho 3 nový      -2    z     1.SK Jirkov a jeden z ISG Satzung.Chyběl Fritzsh a Hlíza a netrénoval zraněný B.Kaden.Hráče čekal 10 km okruh a poté práce s míčem na hřišti a došlo i na fotbálek !

19.7.2009  SVK  -1.SK Jirkov  0 : 2 (0 : 1)

sestava : Wilde - Höher(55.Marsel),Dietz S.,Kreisineger,-Fritszch,Reichel,Rógl,Houdek-Šmíd,Mikulec(55.Hlíza),Langer(75.Benny)

Úvodní zápas přípravy na novou sezónu se moc nevydařil.V domácím týmu nastoupili obě nové posily a ve 2.poločase i třetí.Prvních 20 min jsme se jenom bránili a Patrick v bráně chytil 3 tutové branky Jirkováků!Pak jsme i my párkrát zahrozili,ale ve 32.min náš kapitán zahrál v pokutovém území rukou a i přes velkou snahu gólmana jsme dostali z penalty na 0 :1.2.poločas už byl vyrovnanější,ale bez brankového efektu.V 81.min přišel rychlý protiútok 1.Sk a v přečíslení jsme inkasovali na 0 :2.Jinak bylo znát,že pro oba týmy začíná přípravné období.

13. 15.11.2009 VFB Zöb./Pob.II SVK 14.00

25.7.2009 Na včerejším tréninku se zranil Petr Šmíd,který si poranil vazy v koleni a bude delší dobu chybět.

26.7.2009  SVK - SV 90 Venusberg   2 :1 (2:1)

Proti soupeři z nejnižší soutěže se vůbec nikomu nedařilo.

sestava :  Wilde- Höher,Dietz,Kreissinger-Houdek(39.Polášek 89.)Rógl,Mikulec,Fritzsch-Langer(70.Karsten),Reichel,Hlíza(75.Benny)

branky : 28.min Hlíza 1:0,36.min Mikulec(pen.) 2:1

31.7.2009  Crottensdorf(Bezirsklasse) - SVK  5 : 0 (4:0)

Milosrdný výsledek od soupeře hrající o 2 soutěže výš,pozn.:1 x vlastní gól

sestava :  Wilde- Höher,Dietz,Kaden(85.Houdek),Kreissinger-Houdek(55.Benny) Rógl,Mikulec,Fritzsch-Langer,Reichel(78.Sebastian)

1.8.2009    SVK - Neudorf (Kreisliga )   2 : 4 (0 :2)

branky :  Seby II,Langer

sestava :  Wilde- Höher,Dietz S.,Kaden,Kreissinger-Benny, Rógl,Dietz A.,Fritzsch-Langer,Reichel

2.8.2009 včerejším utkáním jsme zkompletovali sérii  4 přípravných utkání,z niž jsme 1 vyhráli a 3 x odešli poražený,celkové skóre je  4 : 12, což ukazuje slabou produktivitu a velmi,velmi slabou obranu,slabou vyjimkou je vstřelení 3 gólů,bohužel vlastních.Zraněný se nám v přípravě nevyhýbala,obě naše letní posily se zranily a zvlášť P.Šmíd nevyběhne určitě do prvního zápasu.Poslední týden se musíme zaměřit na obrannou fázi,jinak budeme dostávat pořád laciné branky.

9.8..2009   1.kolo  Dittmansd./Witszdorf II - SVK   3 :4 (2:1)

sestava :  Wilde- Höher,Dietz S.Dietz A,Kreissinger-Reichel,Rógl,Mikulec,Fritzsch-Langer(70.Karsten),Hlíza

branky : Langer 3,Reichel

16.8..2009   2.kolo   SVK - Zöblitz/Pobershau II   2 : 0 (1:0)

sestava :  Wilde- Dietz A,Dietz S.,Kreissinger-Reichel,Rógl,Hlíza,Mikulec,Fritzsch-Langer.Karsten

12. SG Mauersberg

23.8..2009   3.kolo  ATSV Gebirge - SVK    3 : 0 (2:0)

sestava :  Wilde- Dietz A,Dietz S.,Kreissinger-Reichel,Rógl,Hlíza,Mikulec,Fritzsch-Polášek(42.Höher),Houdek

30.8..2009   4.kolo  SVK   -SV Gornau  II  0 : 1 (0:0)

sestava :  Wilde-Kreissinger, Dietz A. ,Beny,Höher-Houdek(60.Dietz S.),Rógl(21.Kaden),Mikulec,Fritzsch(76.Reichel)-Langer,Karsten

chyběli : Polášek,Hlíza ( z rodinných důvodů)

12. VfB 07 Zöblitz- Pobershau 2 4 0 0 4 2:14 -12 0

6.9.2009   pohár SV Venusberg -  SVK    3 : 4 (3:1)

branky: Langer 2,Houdek,Fritszch

sestava :  Wilde-Kreissinger, Dietz A. ,Dietz S,Höher-Houdek,Rógl,Mikulec,Reichel(46.Fritzsch)-Langer,Beny(46.Knebl)

chyběli : Polášek(osobní důvody),Hlíza ( z rodinných důvodů)

13.9.2009   5.kolo  SVK   - Scharfenstein  2 : 4 (0:0)

branky : 78.min Langer 1 :3,83.min Polášek 2 : 3

sestava :  Wilde-Höher(46.Kreisinger), Hlíza(68.Kaden),Dietz S.,-Houdek,Mikulec,Rógl,Fritzsch(46.Polášek),Reichel-Langer,Karsten

Katastrofální výkon domácího gólmana Wildeho,když mu  2 x vypadl míč přímo před útočníka hostí ,jednou neodhadl centr z půlky hřiště 0 :1,a při čtvrté brance špatně vyhodil dlouhý míč.Zbytečná prohra v zápase,kdy my jsme hráli a soupeř během 5 min (od 70.-75.min) vedl 0 :3.Byl to zápas,kde  jsme si zasloužili 3 body,ale skutečnost je jiná !!!!

18.8.2009 Do konce podzimu určitě nenastoupí letní posila P.Šmíd,který má pořád problémy s kolenem a dnes se k němu přidal M.Mikulec,který koncem září absolovuje operaci zraněného menisku.

20.9.2009  6.kolo  SV 1990  Witzschdorf - SVK  4 : 0 (1 : 0)

sestava :  Wilde-Höher(52.),Polášek,Kreisinger, Dietz S.(81.Dietz A.),-Knebl,Rógl,Hlíza(60.Kaden),Reichel(71.Benny) -Houdek,Langer

Gól do šatny  a v 52.min penalta a  červená karta Höhera nás definitivně položila v tomto zápase.V 10 lidech jsme už na soupeře nestačili,a domácí ještě zvýšili náskok po samostatné akci středního útočníka a po velké chybě našeho kapitána Rógla,vše v posledních 5 min utkání.

27.9.2009  7.kolo  SVK -  SV Einheit  Börnichen   0 : 0

sestava :  Wilde-Kaden,Hlíza,Kreisinger,Karsten, Dietz S. -Houdek,r,Fritszch,Reichel -Polášek,Langer(71.Benny)

chyběli: Šmíd,Mikulec (zranění),Höher(discipl.trest),A.Dietz(dovolená),Rógl(pracovní povinnosti)

Soupeř si přijel pro bod,a tak jeho hra tomu odpovídala.Jenom se bránili a občas se pokusil o rychlý protiútok,ten ale končil před naší šestnáctkou.Jen v prvním poločase jsme měli 5 tutovek,ale žádná neskončila brankou. Ve druhém to vypadalo jako v prvním,šance proti úporně bránícímu soupeři ale vycházeli  naprázdno.V 70.min soupeř zranil pro dnešní zápas kapitána Langera a od té doby naše hra postupně upadala.Na konci ještě přišly 2 velké šance a náš neuznaný gól,ale poté už byl zápas ukončen.

4.10.2009  pohár  SVK -  SV Grossrücskwalde    0 : 3 (0 :2)

sestava :  Wilde-Kaden,Polášek,,Karsten, Dietz S. -Houdek,Kreisineger,Fritszch,Reichel -Benny,Sebby II

Velké oslabení,hrálo se prakticky s rezervní sestavou,a zápas dopadl podle očekávání,ale velkou bojovností a důrazem v osobních soubojích jsme strpčovali favoritu život.Ten se nedostával do šancí,ale paradoxně jsme mu ve 32.min darovaly vedoucí gól po velké chybě krajního záložníka.Aby toho nebylo málo,tak za 5 min po střele z dálky,se míč odrazil od břevna na brankovou čáru  a  od  brankáře za čáru,vlastní gól a  0 :2.Ve druhém poločase jsme zase inkasovali zcela zbytečně,kdy 2 hráči nedokázali odkopnou míč z vápna a po odrazu k volnému útočníkovi jsme už prohrávali 0 : 3.V 81.min se zranil dnes velice dobrý Reichel,my dohrávali v 10 a příští týden máme zase o starost navíc.!!!!

dnes nenastoupili : Šmíd,Mikulec,Hlíza,Langer (zranění),Dietz A.,Höher (dovolená),Rógl.!!!!

11.10.2009  8.kolo  SV Lauterbach -  SVK   1 : 3 (  0 : 2 )

branky : Kreisineger,Rógl,vlastní

sestava :  Wilde-Kaden,Dietz A,,Karsten, Dietz S. -Houdek(75.Höher),Rógl,Kreisineger(88.Benny),Fritszch, -Polášek,Langer

Konečně výhra proti soupeři,který se jenom bránil.Rozhodly 2 rychlé branky okolo 20 min  prvního poločasu.Hned na začátku druhého jsme dostali laciný gól,ale hned za 5 min si po našem rohu,který byl střílený na první tyč, si daly domácí vlastní gól a o výsledku bylo rozhodnuto.

12. SV 1990 Dittmannsd./W. 2 7 0 0 7 6:21 -15 0

18.10.2009  9.kolo  SVK -  ISG Satzung   1 : 1 (  1 : 0 )

branka : Langer

sestava :  Wilde-Kaden,Dietz A,,Karsten, Dietz S. -Houdek(55.Mikulec),Rógl,Kreisineger(65.Hlíza ),Höher, -Polášek,Langer

Hráno na zasněženém hřišti v Grossrückswalde  a za stálého deště se sněhem.Hosté byli lepší ,ale v poslední minutě 1.poločasu se trefil Langer z 25 metrů přesně k tyči z přímého kopu  1:0. Na začátku 2.poločasu byl Šeflerem sražen Kreissineger ,rozhodčí nařídil pokutový kop.ale Langer branku přestřelil.10 min před koncem jsme po závaru po rohovém kopu dostali branku na konečných 1:1. V průběhu 2.poločasu se po měsíci objevili na hřišti po zranění M.Mikulec a J.Hlíza.

25.10.2009  10.kolo Rotation Borstendorf -  SVK   1 : 1 (  0 : 1 )

branka : Kreisinger

sestava :  Wilde-Kaden,Dietz A,,Karsten, Mikulec -Houdek,Rógl,Kreisineger ),Hlíza, -Polášek,Langer(13.Höher)

Na těžkém terénu a malém hřišti,kde se jenom bojovalo, se   fotbal  moc nedal hrát.Ke všemu po jednom z faulů zůstal ležet v bolestech Langer(koleno)a tak zřejmě do konce sezóny jsme přišli o nejlepšího střelce.Ve 42.min se po zblokované střele dostal k míči Kreisinger a ten prostřelil domácího brankáře 0 :1.

Hned na začátku jsme měli několik pěkných střel,při kterých se předvedl gólman Borstendorfu.Domácí se dostali po rychlém protiútoku v 71.min do přečíslení,a po centru z pravé strany zůstal nikým nehlídaný domácí záložník a hlavou vyrovnal  na konečných 1 : 1.

1.11.2009  11.kolo   SVK  -  SG Mauersberg  1 : 0 (  1 : 0 )

sestava :  Wilde-Kaden,Dietz A,,Höher, Dietz S. -Kreisineger(80.Benny),Rógl, Mikulec,Polášek -Houdek(46.Karsten),Fritzsch

Ve velké zimě (-2 stupně) a větru se hrálo o střed tabulky.Hosté minulé kolo porazili doma 2.tým tabulky a tak nás čekal těžký soupeř.Měli jsme více ze hry,a po chybě brankáře ve 32.min přišel cetr z pravé strany od 3.nejstaršího hráče a Kreisinger poslal hlavou míč do opuštěné branky 1:0.Pak ještě po centru Mikulce z přímého kopu trefil hlavou Fritzsch břevno a střelu Mikulce z přímého kopu bravurně vyrazil gólman na roh.

2.poločas už byl bez větších šancí.

8.11.2009  12.kolo   SVK  Dittmansd./Witszdorf II  4 : 0 (  3 : 0 )

branky : Kreisinger,Fritzsch 3

sestava :  Wilde-Kaden,Dietz A,,Karsten, Dietz S.(74.Benny) -Kreisineger,Rógl, Mikulec,Polášek(46.Höher,64.Reichel) -Houdek,Fritzsch

Během 15 úvodních minut bylo rozhodnuto o zápasu proti poslednímu celku tabulky.To už se vedlo 3 :0 a zápas se už jenom dohrával.Za zmínku stojí hattrick Sebiho a další vychytaná nula Patricka.3 body zůstali opět doma.

1.přípravný zápas jaro

28.3.2010  SV Grosskrükswalde -  SVK  -    2 : 3 (2 : 2 )

branky : Langer 2,Mikulec

sestava :  Wilde-Höher,Dietz A,(46.(Polášek),Karsten,(60.Seby II) Dietz S. -Kreisineger,Rógl, Mikulec,Reichel-Langer(57.Benny)Fritzsch

První zápas jara jsme odehráli na umělé trávě v Grosskrükswalde.Po celý zápas bylo vidět,že jsme byly po dlouhé době spolu na hřišti.V prvním poločase jsme už  vedli 2- 0 po brankách Langera,ale domácí do poločasu vyrovnali.Ve 2.poločase rozhodl o vítězství z přímého kopu Marek Mikulec.

2.přípravný zápas na jaro

3.4.2010  SV Niederwiesa -  SVK     4 : 2 (3 : 0 )

branky : Langer 2

sestava :  Wilde-Höher,Polášek, Dietz S.,Kaden -Fritzsch(60.Reichel),Rógl, Mikulec,Karsten-Langer(75.Seby I),Houdek

Druhý zápas jara jsme odehráli na škváře v Niederwiese.Domácí,kteří hrají o soutěž výše a jsou první byli hlavně v 1.poločase dost lepší a zaslouženě vyhráli poločas 3:0.Pak se hra vyrovnala a během 10 min Langer snížil 2 brankami na 3:2.V poslední min jsme po zaváhaní dostali branku na konečných 4:2.

14.kolo

11.4.2010    SVK   - ATSV Gebirge  1 : 1 (1 : 0 )

branka :30.min  Fritzsch 1:0

sestava :  Wilde-Höher,Polášek(65.Dietz A.), Dietz S.,Kaden -Fritzsch,Rógl, Mikulec,Kreisineger,-Langer,Benny(60.Reichel)

Velké derby,první mistrák v novém roce a nejhorší zimní příprava za 8 let.Začalo se dobře,centry létaly ze strany a brankář hostů měl co dělat.Nestačil ve 30.min,kdy šajtlí M.Mikulec našel ve vápně Fritzsche a ten se hlavou nemýlil 1:0.V poslední minutě nám neuznali góla pro ofsajd.

Druhý poločas začal náporem hostů a domácí se statečně bránili,bohužel jen do 78.min,kdy po rohovém kopu a závaru před domácí brankou  kapitulovali.Za bod s druhým týmem tabulky je nakonec spokojenost.

15.kolo

18.4.2010   Gornau I I-  SVK     0 : 3 (0 : 2 )

branky :25.min  Kaden 0:1, 39.Fritzsch 0:2, 74.Kaden 0:3

sestava :  Wilde-Höher,Polášek, Dietz S.(84.Dietz A.),Kaden -Fritzsch,Rógl, Mikulec,Kreisineger,-Langer,Benny(63.Houdek)

Pěkné počasí,dobré hřiště a 3 body.Co více si přát.Škoda,že jsme s tímhle mužstvem prohráli na podzim doma 0:1.Body navíc by se hodily.Domácí se hned od úvodu bránili,zahrozili jen 2 rychlými brejky,které ale skončily před šestnáctkou.M.Mikulec dobře centroval do vápna a my měli 4 velké šance,z toho 1 tyč! Až v 25.min po dalším centrovaném míči do vápna,který ještě domácí odvrátili,ale jen ke Kadenovi,který z 18.metrů propálil vše před ním 0:1.Pak se uvolnil Langer v rohu velkého vápna a místo střely namazal na zcela volného Fritzsche,který na bližší tyč nezaváhal 0:2.Ve druhém poločase už moc vzruchu nebylo,SVK se hlídala výsledek a domácí se k ničemu nedostali.V 74.min přišel po centru závar před domácí brankou a střelec dne Kaden se ze 6 metrů nemýlil 0:3.

16.kolo

25.4.2010   Scharfenstein/Gross. -  SVK     3 : 2 (1 : 0 )

branky :79.min  Fritzsch 2:1, 86.Langer 3:2

sestava :  Wilde-Höher,Polášek, Dietz S.,Kaden -Fritzsch,Rógl, Mikulec,Houdek(61.Reichel),-Langer,Kresineger(76.Dietz.A.)

Za první poločas kdyby byl debakl,tak nikdo nic neřekne.Všude poslední,v předu útok ani záloha nepodržela míč.Proto velká převaha domácích.Ty ztoho vytěžili branku naštěstí až ve 43.min!

Druhý poločas je o ničem jiném.Domácí nepustíme 15.min na svojí půlku,ale žádná velká šance a stačí jeden protiútok,nepokrytí levé strany a domácíe jdou do dvojbrankového vedení.V 76.min jde na hřiště hrající trenér a začnou se dít věci!Centr zleva a Sebi z voleje 2:1.Langer sám na gólmana,nedal!Rógl před prázdnou brankou-vedle.Sebi hlavou nad!Pak přichází ojedinělá šance domácích,naše obrana zaspala 3:1!Centr z prava 5 min před koncem,Langer hlavou snižuje na 3:2.Pak další velké šance,Langer se neprosadil,Sebi hlavou 10 cm vedle!!!Je konec.Místo výhry alespoň 5:3 pro nás přichází porážka 3:2.Ach ty šance!!!!!!!!!!!!

17.kolo

2.5.2010   SVK - Witszdorf    5 : 1 (2 : 0 )

branky :1.min Mikulec 1:0,42. Fritzsch 2:0, 53.Rógl 3:0,71.Langer 4:0,88.Mikulec 5:1

sestava :  Wilde-Höher,Polášek, Dietz S(74.Karsten),Kaden -Fritzsch,Rógl, Mikulec,Reichel(65.Houdek)-Langer(85.Benny),Kresineger

V utkání proti prvnímu rozhodla prakticky už 1.min,kdy M.Mikulec z půlky zahrával přímý kop a ten skončil pod břevnem 1:0,další branka přišla po centru Rógla z pravé strany a Fritzsch hlavou se nemýlil .

Na 3:0 zvýšil Rógl po dalším rozehraném přímém kopu,když špičkou kopačky změnil směr míče.Na 4:0 zvyšoval tvrdou střelou z hranice šestnácky na vzdálenější tyč Langer.Pak jsme inkasovali po špatně odkoplém míči a špatnému výběhu brankáře .V 88.min se na půlce chopil míče Mikulec a sólem se dostal až před brankáře a tomu nedal šanci vyniknout 5:1 vápnu .Konec a 3 body doma,které se nečekali proti prvnímu mužstvu tabulky.

18.kolo

9.5.2010     Börnichen -  SVK     1 : 2 (0 : 2 )

branky :3.min Mikulec 0:1,28.Mikulec z pen. 0:2

sestava :  Wilde-Höher,Polášek, Dietz S,Kaden -Fritzsch,Rógl, Mikulec,Reichel(80.Benny)-Langer(85.Dietz A.),Kresineger(64.Karsten)

Se soupeřem,s kterým jsme měli nepříznivou bilanci ve 3 dosavadních zápasech (1remíza  a 2 prohry)a k tomu ještě domácí v této sezóně doma neprohráli!to nebyla procházka růžovou zahradou.To už ale neplatí.My máme Mikulce,který už ve 3.min trefil z vápna růžek branky a pak se trefil i z penalty po faulu na Reichla. Ve druhém poločase jsme měli několik loženek,bohužel se skóre neměnilo a tak domácí v poslední minutě snížili na rozdíl jednoho gólu.Ale i tak jsou body z nejhoršího hřiště v soutěži zlaté.

19.kolo

16.5.2010      SVK  -SV Lauterbach  0 : 3(0 : 1 )

sestava :  Wilde-Höher,Polášek, Karsten,Kaden -Houdek,Dietz A. Mikulec,Kreisineger(81.Benny)-Langer,Reichel

Takový je prostě fotbal.Před 14 dny výhra nad prvním a tteď prohra s předposledním.My jsme si mysleli,že vítězství přijde samo,nebojovali jsme jako soupeř a v 31.min jsme byli potrestáni za hrubou chybou obrany 0:1.My žádné šance v 1.poločase neměli.Ve 2. to bylo lepší,a když jsme se usadili na půlce soupeře,tak si dáme vlastní gól po rohovém kopu soupeře a za 5 min se to opakuje,kdy letící míč do vápna špatně odhadl brankář,jen míč vytěsnil na břevno a ten  spadl přímo k nohám dobíhajícího útočníka 0:3.Nakonec,nepomohl i kapitán  M.Mikulec!

20.kolo

30.5.2010     ISG Satzung - SVK    2 : 5 (2 : 4 )

branky: Langer 3,Frizsch 2

sestava :  Wilde(32.Houdek)-Höher,Dietz A., Karsten,Kaden -Dietz S. Mikulec,Rógl,Kreisineger-Langer,Reichel

Jasná výhra nad 2.mužstvem tabulky.Ten si prohrou zkomlikoval postup do Kreisligy.

21.kolo

6.6.2010     SVK  Borstendorf  2 : 0 (1 : 0 )

branky: Frizsch,Mikulec z pen.

sestava : Kreisineger-Höher,Dietz A., Dietz S.,Kaden -Fritsch, Mikulec,Rógl,Houdek-Langer,Reichel(77.Benny)

Poslední domácí zápas v letošní sezóně,a soupeř který bojuje o udržení v soutěži.Od začátku máme velké šance(Reichel,Houdek),ale žádná nekončí brankou.Až po půl hodině se odrráží míč k volnému Fritschovi a ten prostřeluje brankáře 1:0.Druhý poločas začíná stejně,velké šance  domácích,ale i hosté mají 3 velké šance,ktreé zlikvidoval Kreisineger.V 88.min je faulován v pokutovém území Langer a následnou penaltu zpřehledem prměnil Mikulec 2:0.

22.kolo

13.6.2010     Mauersberg  SVK  5 : 3 (2 : 2 )

branky: Langer 2,Reichel

sestava : Wilde-Höher,Polášek, Karsten,Kaden -Fritsch,Dietz S. Mikulec(37.Dietz A.),Houdek(55.Kreisineger)-Langer,Reichel.

Ani  rychlé góly a vedení 2:0 nám nestačilo na výhru v posledním zápase sezóny,Domácí na svém malém hřišti byli rychlejší a důraznější a to nám dělalo problémy.Navíc se zranil kapitán Mikulec  a Houdek,kteří museli být střídáni.Do poločasu domácí srovnali  a na začátku 2.poločasu šli do vedení.V 80.min dali na 4:2,ale nám se podařilo snížit a snažili se o vyrovnání.To se nepodařilo,když Wilde pustil v poslední minutě lehkou střelu za svá záda.5:3.!!!